KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13846660
nr 1384 6660
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Vintertak. Signerad, numrerad 48/310. Motivet: 22x21, yttermått inklusive ram: 42x37 cm
Utrop:
500 kr
måndag 15 mars 2021
kl 19:16:12
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg